مطالب مرتبط

5 دیدگاه

 1. علی

  من پرسپولیسیم ولی واقعا حسینی خیلی خیلی فوق العادس و حقشه تو جام جهانی دروازه بان شماره یک تسم باشه

  پاسخ
 2. محسن سلیمانی سرشت

  بنظر من یا جناب کربلایی این متن را قبل از بازی در خیالاتشان نوشته اند یا اینکه بازی دیگری را دیده و مورد نقد قرار داده و با این بازی (قاطی) فرمودند. استقلال در همین با زی هم یک پنالتی دیگر طلبکار شد. حرکت دروازه بان العین روی فرشید اسماعیلی در لحظات آخر بازی را عرض میکنم. بهترست حداقل زحمت بکشید و یکبار دیگر خلاصه بازی را تماشاکنیم. دریغا که در چنین استادیوم باشکوه و چنین بازی سنگینی جای بدیهی ترین تکنولوژی تصویر برداری خالی بود و ایکاش بجای لوث کردن مظلومیت جوانان استقلالی در این دو بازی جناب استاد کربلایی به نقص های گزارش بازی و تصویر برداری اشاره میکردند.

  1
  4
  پاسخ
 3. پویان

  با متن موافق بودم.. مخصوصا بند اخر و حرف های ناسیونالیستی و بی مزه جواد خیابانی! ایران ۱ و امارات صفر! بدتر ایجاد تنفر از غیر خودی.. با کل جهان با مشکل داریم

  پاسخ
 4. مصطفی

  موضوع اینکه حداقل داور و چند جلسه محروم کنند نه اینکه بازی بدن بهش!!!!مطمئنم حسینی تو جام ملتها خواهد بود و برای جام جهانی روحیه لک و رشیدی نابود خواهد شد.اینم در نظر داشته باشیم مظاهری عالیه این روزا.اما اگه حسینی بره جام جهانی براش زود هنوز نمیتونه هیجانشو کنترل کنه..
  به نظرم اگه از دائی بخوان که بره عربستان شخصن مشکل و حل می‌کنه. چون شدیدن دوسش دارن .مثل سامی جابر یا محمد الدعیه بیان ایران همه دوستشون دارن.
  موضوع اینجاست که نمیخوان بنام غیر از خودشون ثبت بشه

  پاسخ
 5. آراز

  عالی بود.برخلاف آنچه که ادعا میکنیم رفتار میکنیم.تاریخ و فرهنگمان را نقض میکنیم.دیگران ما را با رفتار اکنونمان میسنجند

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *