مطالب مرتبط

3 دیدگاه

 1. محسن سلیمانی سرشت

  جناب خوشخو که برعکس اسمتان چندان هم خوشخو نیستید در زیر پوشش محمد تقوی هروه خواستید به منتقدان گفتید لطفا یکبار دیگر نوشتارتان را مرور کنید تا متوجه شوید که چندان هم زیبانگارتر از آنانکه قلم بمزدشان خواندید، نبودید.
  مخالف بودن حق هر انسانیست و توهین شایسته هیچکس نیست. گیرم که آنان بد نگاشتند، شمای خوشخو و خوش نگار چرا هرچه دلت خواست گفتی. انتقاد نقشی اساسی در بهبود کیفیت دارد. ولی بذهنم چنین متبادر شد که عمدا چنین بحثهایی را براه می اندازید که اگر در گروهمان چهارم شدیم جناب کیروش بتواند بگوید که بدخواهان نگذاشتند. همانطور که وقتی در جام جهانی قبلی با تیمهای ضعیفتر از امسال چهارم شدیم هواداران ( و نه اجیر شدگان کیروش) کاسه کوزه هارا بر سر منتقدان کیروش انداختند. کیروش‌خدای تاکتیک و تکنیک و کوچینگ، ولی رفتارش اصلا در شان یک جنتلمن نیست و فوتبال مارا تحقیر کرده و میکند. حق جو باشیم نه ….

  4
  7
  پاسخ
 2. دارا

  متاسفانه فضای این روزهای فوتبال ما دقیقا به همین تلخی است که نوشته اید.بعد از بازی پرسپولیس سایپا که از شبکه جام جم تماشا کردم مجری و به اصطلاح کارشناسی که اسمشان را هم نشنیده بودم هر آنچه می‌توانستند علیه تیم ملی گفتند.و من کم و بیش آنچه شما نوشته اید در ذهنم تداعی شد.دیر نیست روزی که حسرت همین تیم ملی با ثباتی را بخوریم که شش سال است در آسیا آقایی می‌کند.یادمان می‌رود دور افتخار بحرین، قطر و… بعد از برد مقابل خودمان را…

  3
  1
  پاسخ
 3. م.ک.ج

  علت اینهمه حمایت سخت از کیروش برای این حقیر که ازحدود ۱۲ سالگی پیگیر مسایل فوتبال ایران و جهان در قسمت تیمهای ملی و باشگاهی بوده ام هنوز مشخص نشده است فردی که حدود ۷سال در راس تیم ملی بوده و هنوز هیچ عنوانی چه در آسیا و یا درجهان نیاورده و مهمترین کار او رساندن تیم ملی به جام جهانی به تعداد دو بار بوده است در شرایطی که سهمیه آسیا ۴+۱بوده است که قبلا در شرایط یک سهمیه نیز ایران با قدرت به جام جهانی صعود کرده است و نمایشهای بهتر و مردم پسندتری نیز داشته است در بازیهای فعلی بازیکنان از ردوبدل کردن ۳پاس نیز ناتوانند و کارهای گروهی و ترکیبی بندرت دیده میشود.البته نا گفته نماند تنها کار مهم وی مبارزه با بازیکن سالاری بوده است وبه هیچ عنوان باجی به بازیکنان خود بزرگ بین نداده است و نکته منفی دیگر اینکه هنوز دستیاری ایرانی در کنار خود تربیت نکرده که بعد از رفتنش بتوان روی او حساب کرد و سکان هدایت تیم را به وی سپرد.

  3
  4
  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *