مطالب مرتبط

3 دیدگاه

 1. محسن سلیمانی سرشت

  درود بر احسان عزیز که همگان بر اندیشه های والایش و نگارش های زیبا و پختخ اش زبانزد است. دوست گرانقدر نه زلاتان از لحاظ اخلاقی انسان قابل اعتمادیست، نه سایت وارد کننده اتهام سایت معتبریست. یکبار دیگر بازی فازیو را در همان نیمه دوم بازی با دقت نگاه کنید تا متوجه شوید که در خوردن گلها سهم او چقدر بوده است. اتهام زدن به مسی در حالیکه او نه مقاله شما را میخواند و نه من خواننده میتوانم پاسخ اورا هم داشته باشم عادلانه نیست. فقط ذهن من را بدون سند نسبت باو خراب میکنید. مائورو ایکاردی در بازیهای اواخر فصل در اینتر بشدت افت کرده بود و هیچ مربی ای با داشتن اگوئرو ایکاردی را در ترکیب نمیگذارد. اگر لازم بود ایکاردی جانشین او در چلسی میگردید.بازی ایکاردی بگیر نگیر دارد . ممنونم از نوشتارهای خوبتان خودرا وارد بازی های کودکانه سایتهای آرژانتینی نکنید. آرزانتینیها بعلت فقر فرهنگی کلا رو به زوالند.

  پاسخ
  1. پوریا.ز

   دوست عزیز من هم مثل شما قلم زیبا و متفاوت و زنده جناب احسان محمدی عزیز را تحسین میکنم و همواره نوشته های ایشان را در سایت ها و روزنامه ها دنبال میکنم و همچنین معتقدم بازیکنان باهوشی مانند مسی جذابیت فوتبال را چند برابر میکنند. اما نقد من به نوشتار شماست. اگر دقت کنید جناب محمدی نگفتند که این اتهامات غیرممکن است یا دروغ است ، بلکه نوشته اند که تصور این اتهامات سخت است.
   درست است که به احتمال زیاد جناب مسی نوشته های یک سایت ایرانی را نخواند ، اما یقین بدانید که ترکیب وکلای حرفه ای با ذره بین ها و تلسکوپ های رسانه ای جهان که حتی بازیکنان فوتبال و کادر فنی تیم ها را وادار میکند هنگام صحبت و شوخی با همدیگر دستشان را جلوی دهانشان بگیرند ( مبادا در لب خوانی و رمزگشایی حرفهایشان موردی برای شکایت ، جریمه یا دردسر پیدا شود) قطعا تمامی نکات مهم کتاب زندگینامه زلاتان بارها و بارها مرور و تحلیل و بازتاب شده است و یقینا اگر دروغ یا تهمت واضحی در آن نسبت به مسی یا هر شخص دیگری وجود داشته ، به حضور مبارک آن اشخاص اطلاع داده شده است. و اصولا میباست تا الان وکلای زبر دست بارسلونا و مسی و همچنین عشاق سینه چاک این جادوگر محبوب، زندگی زلاتان را به خاک و خون کشیده باشند. اما کتاب زلاتان همچنان چاپ میشود و پشت پرده فوتبال و تجارت فوتبال همچنان پیچیده است.
   تا جایی که من میدانم ایکاردی آقای گل سری آ ایتالیاست. و باید دلایل قانع کننده ای برای عدم دعوت او به تیم ملی آرژانتین وجود داشته باشد وگرنه سرمربی را سلاخی میکنند، آن هم زمانی که به نظر میرسد خط حمله تیم دچار ضعف شدید در گلزنی ست ( مسابقات انتخابی آمریکای جنوبی و نتایج آرژانتین و اگوئرو را حتما مرور کنید). و احتمالا یکی از این دلایل و حتی شاید محتمل ترین آنها مخالفت مسی با حضور ایکاردی بوده!
   در مورد نشریه کلارین هم اگر کمی جستجو کنید ممکن است آنقدرها هم که فکر میکنید نامعتبر نباشد. به هرحال بزرگترین نشریه کشور آرژانتین است!
   نا معتبر بودن زلاتان هم کمی غیرعادلانه و بی اساس بود. آیا دلیلی برای نامعبر بودن ایشان دارید؟

   پاسخ
 2. حسن طاهرزاده

  سلام .. من فکر می کنم حداقل در مورد آرژانتین ۲۰۱۸ اینطور قضاوت کرد که سرمربی تیم از یک شخصیت و کاریزمای والا ( چه در حوزه فنی و چه از لحاظ یک رهبر تمام عیار بودن ) برخوددار نبوده و باعث نتیجه نگرفتن تیم آرژانتین می شود . و این انگ زدن به مسی درست نیست . سال های سال است که مسی در بارسلونا با مربیان متفاوت کار کرده و چنین مشکلی نبوده …

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *