مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. حسام

  ” اما اگر کسی ادعا کند که برنامه نود و کارگردان و همه‌کاره آن به فوتبال بد می‌کنند یا فایده‌ای به حال فوتبال ندارند، در مشاعر یا نیت‌اش باید شک کرد.”
  نخیر. در مشاعر و نیت و البته ادب روزنامه نگاری که چنین بیان مبتذلی در نقد عقاید متفاوت با خودش دارد باید شک کرد.

  6
  1
  پاسخ
 2. حسین

  لطفا شما یا آقای فردوسی پور در مورد لزوم پخش برنامه به موضوع محرومیت طارمی درشب بازی الهلال توضیح بدین.من به کانال برنامه نود بارها و بارها پیام دادم.به آدرس ایمیل برنامه چندین بار پیام دادم.خدا شاهده حتی یک بار جواب ندادن.لازم به توضیح نیست که قصد دفاع ازطارمی و باشگاه و این داستانا نیست.چنانچه شما در مقالع تون همه انتقادهای ما رو احساسی فرض کردین.لطفا اگر باهاشون تماس دارین بگین که چرا با اینهمه ادعاهای پرطمطراق پاسخگویی و شفافیت یکی ازمنتقدای جدی برنامه رو ازبین روزنامه نگاران شریف دعوت نمیکنن؟
  هر وقت هم کم آوردن ازآمار پیامک میگن و دوباره بیعت میگیرن.

  پاسخ
 3. پرسپولیس واقعی

  به نظرمن طاهری خواسته ی چندین ساله ی مدیران عامل باشگاهها و مربیان شاغل در لیگ و بعض بازیکنان و …را نسبت به نود برآورده کزد ؛
  برنامه ای که البته مشکلات دارد ولی گه گاهی آب به لانه ی مورچه های خفته در بطن فوتبال این مملکت می ریخت و خواب راحت را از آنها سلب می کرد.
  طاهری هم به شیوه ی تمام کسانی که پستی داشتند در این مملکت به بهانه ای از مسئولیت پاسخگویی فرار کزد ؛
  این یار با کلید واژه ی حق پخش و الیته مشروع ندانست نود

  اما او می توانست یا پای تلفن نیاید و واقعا فردایش با استفاده از تریبونهای متعددی که در اختیار دارد از خودش دفاع کند یا حالا که آمد پای تلفن ، با ادله ی محکم جواب همه ی مدعیان را می داد .
  در آنصورت آیا این خیل عظیم هواداران سرخ پشتش نبودند.
  دقیقا طاهری با تکیه بر همین شور هواداری از جواب دادن طفره رفت چون می دانست ما مثل همیشه مصلحت خویش را بپای تعصبات رنگی و یا قومی یا جناحی فدا میکنیم.

  بما ملغمه ای از مطالبات مردمی را نشان داد که خودمان هم می دانیم اما نتوانست ثایت کند علیرغم این خواست به حق ، ایشان جز شعار دادن چکار کرده
  تمام مسئولان وقتی می بینند وجهه ی مردمی دارند بی آنکه کاری برای ملت انجام دهند وانمود می کنند به خاطر مطالبات مردمی دارند ضربه می خورند.
  طاهری نه به این خاطر که نود راقبول نداشت بلکه برای جواب دادن به هدایتی معلوم الحال پشت خط آمد و آنهم شاسد از ترس واکنش بازیکنان پرسپولیس به حرفهای هدایتی

  عادل با دعوت از هدایتی وزن برنامه را سبک کرده بود و کاش ، طاهری به بهانه ی جوابدهی به یک بدهکار کلان بانکی ، ملیونها بیننده ی نود را فاقد درک و شعور و قوه ی تشخیص قلمداد نمی کرد، بینندگانی که تا دو نیمه شب بیدار بودند بلکه چیزی غیر از شعار بشنوند.
  از آن شب به بعد تمام مدیران عامل نالایق و کار نشناس که فوتیال و ورزش مملکت را نابود کزده بودند نفس راحتی کشیدند.
  آیا هنوز گملن میکنید طاهری از حق پخش دفاع کزد؟

  1
  1
  پاسخ
 4. power

  مصالحه‌ ایدئولوژیکی که نود بر مبنای آن استوار است، بخشی از یک ساز و کار عام‌تر است که می‌توان آن را «اندراج امر اجتماعی در نوعی نظام نمایش فراگیر» نامید.
  حضور حسن خمینی در برنامه‌ نود بیش از هر چیز منطق این مصالحه و حدود آن را به لحاظ فرهنگی و سیاسی نشان می‌دهد. نود در فوتبال همان نقشی را ایفا می‌کند که حسن خمینی در عرصه‌ سیاست؛ بدون داشتن نقش مستقیم اجرایی، نود فاتح نبردها (و در واقع مصالحه‌) ایدئولوژیک و پنجره‌ای به جهان فردا و اخلاق و فرهنگ هژمونیک آن بوده است.

  https://www.radiozamaneh.com/258521

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *