مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. محسن سلیمانی سرشت

  خیلی بچه گانه بود
  ما با سرمربی ایرانی و با هزینه ای ناچیز پشت پیکانمان به جام جهانی رفتیم و آمریکارا شکست دادیم و دوباخت ابرومندانه ۱-۰ مقابل سربستان و با ضربه کاشته زن اول دنیا میهالویچ باختیم و اگر قدری دقت بود به صربستان نمیباختیم. مقابا المان هم آبروندانه بازی کردیم نه با نصب تریلی در ۶ قدم.
  گفتیم اشکال از راننده بود رفتیم یک راننده بنز سوار با قیمت گزاف آوردیم و گذاشتیم پشت ماشین پرایدمان و با این هزینه سنگین آبرومند بازی کردیم و با گل بخودی حریف و با ردو بدل کردن یک گل زده و یک گل خورده تنها یک امتیاز بیشتر گرفتیم. دست همه درد نکند. اگرچه در هردوصورت هم صعود نکردیم ولی نتیجه امسال یک امتیاز بیشتر بدست اورده و گل کمتری خوردیم و گل کمتری هم زدیم.
  همه چیز خوب و عالیست بجز سبک بازی تیم ملی که از کمر به بالا فلج است در حالیکه فرواردهای گلزن اروپاییمان هم در میان لنگ و پاچه دروازه بان گمند
  سوال اینجاست که آیا وقت ان نرسیده که با بارنگری تاکتیک و استراتژی فوتبالمان این هزینه را صرف سازندگی بازیکن پایه کنیم و بخاطر یک امتیاز و نصب اتوبوس و تریلی در ۶ قدممان اینهمه از سفر ه مردم گرسنه هزینه‌نکنیم؟

  3
  3
  پاسخ
  1. پویان

   تحلیل شما خیلی سطحی و ابتدایی هستش… متن آقای خشخو مثل همیشه عالی بودش… واقعا تعجب میکنم از کامنت شما و دفاع ۶ نفره؟! چه کاشتیم تا برداشت کنیم دوست عزیز؟ شاید شما هم مثل خیل عظیم فوتبال دوستان انتظار ۱۰ گل خوردن از این گروه مرگ رو داشتید که محقق نشد.. اگر ایران بی مهابا حمله میکرد و مثلا ۵ تا از اسپانیا میخورد همین شماها میگفتید این شد تیم؟ الان با آبرو و عظت تا مرز صعود رفتند شده دفاع اتوبوسی؟ بسه دفاعیات سطحی و رنگی…

   2
   3
   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *