مطالب مرتبط

3 دیدگاه

 1. حمید

  بذارین اول از انتقاد شروع کنم. عنوان مطلب رو نمی پسندم. خیلی آقامنشانه نیست. می تونستین در ابتدای مقاله بگین پاسخیست به فلان مطلب آقای رحمانی. و در ثانی دلیلی نداشت نقد مطلب رو تبدیل به نقد خود شخص بکنین.
  اما اصل مطلب
  من فکر می کنم ایشون درست میگه که قهرمانی پرسپولیس به خاطر ضعف عمومی لیگه. اما چیزی رو که اشاره نمی کنه اینه که این لیگ همیشه همینقدر ضعیف بوده و همه قهرمانی ها در همین لیگ ضعیف به دست اومده حالا اما برانکو اومده پرسپولیس رو به سطحی بالاتر از لیگ ایران رسونده و این باعث شده که ضعف عمومی لیگ اینقدر خوب به چشم بیاد.

  1
  1
  پاسخ
  1. شبنم رضایی خوشرو

   مطلب بسیار کوتاه است و بنده هیچ گونه اشاره ای به شخصیت ایشان نکرده ام چرا که ایشان نویسنده مورد علاقه و مورد احترام بنده می باشند.
   در مورد عنوان مطلب شما درست می فرمایید و بنده اشتباه کرده ام. سپاسگزار از نقد شما.

   پاسخ
 2. سیامک رحمانی

  از پیگیری خانم خوشرو متشکرم. بخش عمده مطلب ایشان انتقاد بر این جمله است که من ضعف عمومی لیگ برتر را «یگانه» عامل قهرمانی پرسپولیس دانسته ام. البته با رجوع به مطلب بنده مشخص می شود که ضعف عمومی لیگ «یگانه» عامل عنوان نشده. پس این نقد و پاسخ دادن به آن سالبه به انتفاع موضوع است. درباره ضعف لیگ هم قبلا توضیح داده ام. اغلب تیم های مدعی این فصل به ناکارامدی و ضعف خود معترف بوده اند و سرمربی شان را عوض کرده اند. پارس جنوبی جم مدعی قهرمانی بوده که شرایطش نیاز به بازگویی ندارد. این وضعیت هم در همه فصل ها به این شکل نبوده. در فصل هایی که رقابت جدی تری شکل گرفته و دو، سه یا حتی چهار تیم در رقابت بوده اند، بعضا شاهد لیگ باکیفیت تری بوده ایم. اگرچه رشد کیفی لیگ را نمی توان منکر شد. هرچند نامحسوس. این رشد و ادعای آن هم مسائلی شهودی نیستند. تعداد پاس در هر بازی. دقایق مفید بازی. درصد پاس درست. تعداد گل و ضربات به چارچوب و… فاکتورهایی هستند که با در نظر گرفتن شان میتوان درباره کیفیت تیم ها و مسابقات نظر داد. و دوستانی که علاقه دارند می توانند به این آمار رجوع کنند. برانکو هم با همین معیارهاست که پرسپولیس را به کیفیت بالاتری ارتقا داده.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *