مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. مهدی

  چی برا خودت چرت و پرت مینویسی آقای محمدی.این همه مزخرف نوشتن نداره،همون بالا تیتر بزن جانم فدای کیروش. حالا اگه حتی بخدا چاقو بگیره بزنه تو قلب تک تک ایرانی جماعت.
  چشم رنگی ندید بدید دیده

  1
  12
  پاسخ
 2. حمید

  دیروزها وقت انتقاد نبود امروزها هم وقت انتقاد نیست ،پس کی وقت انتقاد کردنه؟
  خانزاده با کدام کارنامه و کارآیی در لیست جام جهانی برزیل و این دوره قرار گرفته است؟
  کدام یک از بازیکنان تیم ملی در باشگاه خودشان در پستی بازی میکنند که کیروش از آنها در تیم ملی همان پست را دارند؟
  کیروش بخاطر رابطه خوبش با منصوریان و رابطه بد با برانکو از اینکه بیرانوند و امیری بجای استقلال پرسپولیس را انتخاب کردند هنوز بعد دو سال کینه به دل دارد!!
  با سید جلال و وریا و بدون آنها در هر صورت جلو اسپانیا و پرتقال شکست میخوریم اما این حق آنهاست که در جام جهانی حضور داشته باشند.
  کیروش اگر میگفت این حق من سرمربی است که بازیکن انتخاب کنم قابل قبول بود اما دلایلی که آورد نمک به زخم پاشیدن بود،دلایلی پر از تناقض
  مگر کریم و طارمی در باشگاه خود وینگرند که در تیم ملی این پست بازی میکنند؟اصلا اشکان مگه دو سال اخیر بازی کرده که پست داشته باشد!!؟؟؟
  دلایل کیروش توهین به من مخاطب بود

  2
  2
  پاسخ
 3. هاشم از تهران

  بدتر از هر چیزی موج سواری مسئولان هست که واقعا نمیدونم چطور این روشهای نخ نما را ادامه میدن، در خبرها بود که مدیر سازمان ورزش و جوانان کردستان اعتراض کرده و گفته با رایزنی انشالله مشکل خط خوردن وریا را حل خواهیم کرد!!! جناب مسئول! اولا منطقه ای کردن تیم ملی بزرگترین اشتباه جنابعالی هست برای نمونه شاید بیشتر مردم( به غیر از هم شهریها و هم استانیهای وریا) تا شما وارد قضیه نشده بودید حتی نمیدانستند که وریا اصالتا اهل کدام شهر است؟ و با این کار شما همه را حساس میکنید تا هوای هم شهریهای خط خورده خودشان را داشته باشند، گیرم که کیروش اشتباه بزرگی کرده، آیا ملاک انتخاب کیروش ،سهمیه بندی بازیکنان از مناطق ایران همانند کنکور سراسری بوده؟! دوما، شما با این کارتان اندک شانس طفلک وریا را نیز سوزاندی و از بین بردی، چرا که در صورت دعوت دوباره از وریا، بقیه فکر خواهند کرد که کیروش را زیر بار برده اند و کیروش در بین این پارادوکس ، قطعا روش اصرار بر تصمیمش را اتخاذ خواهد کرد، سوما، شاید جناب مسئول پیش خود فکر کرده چون وریا استندبای هست، بنابراین در صورت دعوت شدنش ، افکار عمومی سهمی را به ایشان منتسب خواهند کرد و…متاسفانه حتی در صورت اشتباه مسلم از سمت کیروش هم ، یقینا بیشتر عکس العملها از جانب مسئولان و برخی کارشناسان و پیشکوستان ورزشی، بسیار بدتر از اشتباه احتمالی کیروش هست .

  9
  2
  پاسخ
 4. و.زرگر

  سرطان بیماری بدی ست که اگر بیمار را نکشد ، لااقل تا حد مرگ از پا درش می آورد. بیشتر سرطان ها اگر زود تشخیص داده شوند تا حدودی قابل درمان و یا قابل کنترل هستند. اما مشکل آنجا پیش می آید که بعضی از سرطان ها نشانه های مشخصی ندارند و مدت ها پنهانی به رشدشان ادامه می دهند تا وقتی که دیگر خیلی دیر است. تا وقتی که از یک جایی خودش ،خودش را علنی بروز میدهد.
  ظاهرا کارلوس کیروش از ترکیه پیغام فرستاده که دیگر با تیم فوتبال ایران همکاری اش را ادامه نمیدهد. ایشان که یکی دو روز پیش حتی حاضر به مکالمه با خبرنگاران ایرانی نشد، آب و هوای ترکیه به مزاجش سازگار شده و ظاهرا دور از مرزهای ایران احساس امنیت زیادی کرده است که سفره دلش را در ترکیه پهن کرده. احتمالا او هرگز به ایران برنمیگردد. و احتمالا قرار هم نیست پاسخگوی چیزی یا کسی باشد. یادمان باشد کیروش مدت ۱۰ ماه سرمربی رئال مادرید بود اما در نهایت در سال ۲۰۰۴ اخراج شد و بعدها انتخاب او را جزو اشتباهات مدیریتی باشگاه قلمداد کردند. افتخار بزرگی ست آقای کیروش!
  همچنین روی کین، کاپیتان سابق منچستر یونایتد، بعد از جدایی از منچستر ، از کیروش و روش های ریاست گونه اش به عنوان یکی از اصلی ترین دلایل جدایی اش نام برد. چقدر محبوبیت!
  تعداد استعفا ها و اخراج ها و گریزهای او کم نیست. رفتار او با تیم ملی آفریقای جنوبی نیز بسیار تامل برانگیز است. به نحوی که میتوان گفت او تیمش را تقریبا رها کرد و پاسخگوی کسی هم نبود. به هرحال کی روش اگر در هیچ کاری عالی نباشد، نحوه قرار داد بستنش عالیست!
  یکی از نکات مثبتی که همیشه به کیروش نسبت داده شده این است که سرمربی سابق منچستر یونایتد ،الکس فرگوسن، به شدت او را تایید میکرده. جملاتی مانند: “کی روش باید جای من را میگرفت” و” تو در ایران حرام میشوی” و ” کی روش نابغه است” و … تا توصیفات شاخداری که بیشتر شبیه جک است تا جملات سرالکس. در اینکه سرالکس فرگوسن مربی بسیار توانا و بزرگی بود و شاید هنوز هم هست شکی نیست. در اینکه بازیکن شناس و استعداد یاب فوق العاده ای هم بود نیز شکی نداریم. اما قطعا سرالکس مربی شناس خوبی نبوده و نیست. وی پس از کناره گیری از مربیگری منچستر، دیوید مویس را به عنوان ناجی و بهترین انتخاب برای منچستر معرفی کرد. مویس منچستر را به قهقرا برد!
  در جام جهانی ۲۰۱۴ تمام اعتبارش کیروش همان بازی مقابل آرژانتین بود که کاش عادل فردوسی پور آن یک جمله لعنتی را نگفته بود. ایران با یک گل از آرژانتین شکست خورد و البته به سختی هم آن گل زده شد. ولی مگر آرژانتین در بقیه بازی ها رقبایش را گلباران کرد؟ خیر. تمام بردهای آرژانتین با اختلاف یک گل بود. متاسفانه هیچکس باخت ایران به بوسنی هرزگووین را یادش نیست!
  به هرحال آقای نابغه در مدت این چند سال مثل یک بیماری بدون داشتن نشانه ای مشخص به رشد پنهانی اش ادامه داد. بسیاری از بازیکنان شایسته لیگ های داخلی را ندید. با مربیان و باشگاه ها سرشاخ شد. فدراسیون را تحقیر کرد. قهر کرد. پول زیاد گرفت. خیلی زیاد! به بازیکنان داخلی فهماند که اگر میخواهند در تیم ملی باشند باید از ایران بروند. بروند و در تیم رده سی ام لیگ دسته ششم جزایر واکاواکا بازی کنند ولی در ایران نه. تا توانست فوتبال زشت به ایران تزریق کرد. تا توانست دفاعی بازی کرد. خشک. نازیبا. بدون جذابیت. تماشاگر نپسند! عمر مفید فوتبالی تعدادی از بازکنان خوب ایران به خاطر کیروش هدر رفت.
  کیروش تنها کسی است که خودش را از تیم ملی ایران بزرگتر میداند.
  به سلامت آقای نابغه
  به سلامت آقای دستیار اخراج کن
  به سلامت آقای همیشه طلبکار
  به سلامت آقای جام نگیر
  به سلامت آقای قهرمان آسیا نشو!
  به سلامت آقای رنکینگ روی کاغذ
  به سلامت آقای خودحاشیه ساز قبل از جام جهانی!
  البته او سرطان فوتبال ایران نیست. هرچند مرگبار نیست اما دردناک هست.
  به سلامت آقای یبوست فوتبال ایران.
  لطفا یک نفر در فدراسیون فوتبال سیفون را بکشد برود پایین. تا یکی نیامده و التماس نکرده که بماند!

  1
  4
  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *