مطالب مرتبط

7 دیدگاه

 1. اردوان

  دوستت داریم
  براى نوشته هاى جالبت
  براى پرسپولیسى بودنت❤️?

  پاسخ
 2. رضا

  سلام . دوست عزیز بسیار متاسفم به این طرز تفکر و اندیشه سرشار از نفرت و کینه ورزی شما که در قلم شما نمود پیدا کرده . دوست هوادار دوآتشه ( بگفته خودتان ) ، اگر بازی تیم های باشگاهی ما برابر تیم های عربی حساسیت خاصی پیدا کرده بدلیل کارهای زشت و اعمال کثیف عرب ها با ما و هموطنانمون بوده که احتمالا تا الان باید چندین موردش رو دیده باشین ، چرا بازی تیم های ما در برابر تیم باشگاهی ازبکستان هیچوقت چنین حساسیتی نداشته؟؟؟ چون ما با اونا حاشیه و تنشی نداشتیم . چون به هموطنای ما تو گیت بازرسی فرودگاهشون ….. چون به تمدن و تاریخ ما توهین نکردن . چون در کتابهای درسیشون به ایرانی ها ……و ….. و …… نمیگن . شما میگی چه و چه و …..حمایت بعضی پرسپولیسی­‌ها از تیم رقیب، به نظرم فوتبالی نیست. از فهم و سنت فوتبال دور است . نه عزیز من ، شما فهم درستی از فوتبال نداری . فوتبال که فقط کری و آرزوی های بد برای بازیکن حریف و اخراج و چی و چی نیست . فوتبال نهایت فهمش همدلی و دوستی و رفاقته . پ . نوشت : حمله به شما و توهین بشما مثل انبار باروتیه که خودت اولین جرقش زدی گل من .

  2
  9
  پاسخ
 3. حسین

  سلام اقای رحمانی عزیز به عنوان یک استقلالی دو اتیشه با همه حرفای شما موافقم

  4
  1
  پاسخ
 4. رضا

  <> این یک طرز فکره مثل طرز فکر اعراب در زمان جاهلیت که ما با بهت و حیرت داستانها و حکایات مختلفی از اونا شنیدیم . شما میگی هر برد استقلال مثل تیریه که نمیدونم بکجای تیم پیروزی میخوره ، ولی اعراب بعد برد تیم های ما میگن که تیری زدن اساسی به کشور ایران. بعدشم رئال مادرید و یووه و تیمهای بزرگ دنیا چطور با تیم های ایران قابل طرح در موضوع هواداری یا چیز دیگه هستن ؟؟؟ واقعا متاسفم

  2
  4
  پاسخ
 5. فرهاد

  سلام من استقلالیم …و همیشه همین حرفای شمارو زدم که یعنی چی ما مثلا جلو کشورای خلیج فارسی متحد باشیم نخیر آقا جان .هیچ جای دنیا اینطوری نیست و به قول شما این با روح هواداری نمیخونه..اما با اون قسمت نوشتت که آی ما میریم ورزشگاه پر میکنیم واسه استقلال کنار نیومدم ..کدوم پر کردن عزیز؟؟این یه تیکه حرفت یکم زور داره …آخه مگه کسی بیکاره چهل پنجاه هزار تومن خرج کنه وقت بزاره بره ورزشگاه واسه حریف؟؟این حرفت معلوم بود از رو بغض رکورد جدید استقلاله ..

  پاسخ
 6. محسن سلیمانی سرشت

  از لفظ مزخرف استفاده کردید و این نشان از تفکر نامانوس و بی منطق دارد. آیا فوتبال صحنه جنگ و عقده گشایی است؟ یا میتواند صحنه دوستی باشد؟ آیا میرویم از فوتبال لذت ببریم یا میرویم عرض ارادت به ناموس بازیکنان تیم مقابل بکنیم؟ اگر در مقابله رئال و بارسلون آرزوی مرگ حریف است بخاطر مبارزه طبقاتیست. بخاطر جنگ های پنهانی و ملیتیست. جنگ لیورپول و منچستر هم جنگی طبقاتیست. اگر زحمتی بخود بدهید و نوشته نویسنده باسوادی مثل صدر را بخوانی میبینی که ریشه در کجا دارد. اینجا دوتیم ستمدیده از استبدادکنارهم قرار دارند و از هر طیفی در هواداران دوتیم است. جنگ ما جنگیست فرهنگی که قرنهاست با اشغال ایران آغاز شده و متاسفانه این ظلم کماکان مردم مارا آزار میدهد بطوریکه استادیوم صحنه عقده گشایی و تظلم خواهی ماست. وقتی پرسپولیس با تیمی عربی بازی میکند برای من استقلالی صحنه جنگ با اشغالگران وطن من است پس به استادیوم میروم تا مظلومیت خود و پیروزی یک تیم ایرانی را فریاد بزنم. اما در بازی دربی آرزوی باخت پرسپولیس را دارم. این دو موضوع را تفکیک کن. عزیزم مزخرف نیست.

  ۰ ۰

  1
  1
  پاسخ
 7. احمد رضا

  اولا برعکس ادعایتان مطلب تان با گرایش رنگی نوشته شده ۰ در گوشه کنار این مطلب مثلا ادعا کرده اید که ورزشگاه را برای آبی ها پر می کنید ! یعنی واقعا یک کارشناس آنقدر از واقعیات به دور افتاده که مثل نوجوانان احساسی کری های بی مبنا و غیر واقعی می خواند؟ یعنی از تعداد تماشگران استقلال و توان آنها برای پر کرن ورزشگاه خبر ندارید؟ ثانیا نوشته شما نوشته پرمایه این نیست که از همان ابتدا در برج عاج نشسته اید و ناقدان خود را نیت خوانی کرده اید که می خواهند خودی نشان بدهند! نخیر هر چند حرف کلی شما در فرهنگ هواداری باشگاهی ان هم نه به این افراط را قبول دارم و البته از تیم رقیب به دلایل متعدد متفر نیستم شاید در تاریخچه و افتخارات و بزرگی تفاوت به اندازه ای است که یک طرف نمی تواند از دیگری متنفر نباشد و دیگری تنها نگران این است که رقیبش با شکست های پرتکرار و تحقیر آمیز در إسیا آبروی فوتبال کشور را ببرد۰ به شما یاداوری می کنم که قیاس تان با فوتبال انگلیس و اسپانیا بسیار بی ربط و سطحی است در حالی که نمایندگان فوتبال ما در آسیا از هر شهری که باشند مورد تنفر یکپارچه کشورهای منطقه و عرب آسیا هستند و الهلال و العین و السد در اوج اختلافات شان هم به عنوان یک عرب از یکدیگر و دیگر تیم های عرب حمایت می کنند۰ البته برای افرادی که بنر به دوبی می برند و در ورزشگاه آزادی به تشویق تیم های کره ای و تایلندی ی پردازند بعید نیست که به کلی موضوع هویت اروپایی و هویت های متعارض منطقه ی ما را فراموش کنند و به نوشتن چنین چیزهایی بپردازند که حقیقتا در سطح کانال های تلگرامی هواداریست۰ من اولین بار اینجا کامنت گذاشتم آن هم به این دلیل که نوشته های متعدد خوبی در این کانال خوانده ام و این نوشته به قدری سطح پایین بود که لازم دیدم هشدار بدهم که نکند فرهنگستان فرتبال هم قرار است به سرنوشت اسلاف خودش مبتلا شود

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *