مطالب مرتبط

7 دیدگاه

 1. حمید

  اینجور متعصبانه از کیروش دفاع کردن هم از روی خیرخواهی نیست!!!!
  من یک پرسپولیسی متعصب و دو آتشه ام اما از خط خورد ن وریا غفوری همانقدر ناراحت و آزرده ام که از نبودن سید جلال
  من آزرده ام چون با دلایلش به شعورم توهین کرد
  من تا به حال طرف کیروش بودم اما اگر رابطه خوبش با دایی نبود آیا ترابی و قلی پور همزمان در لیست بودند؟؟
  نویسنده مطلب بالا کاش انصاف را رعایت میکرد

  6
  14
  پاسخ
 2. آراز

  تنها تحلیل غیر رنگی که طی چند روز گذشته خوندم.عالی بود.ثباتی که تیم ملی طی هفت سال گذشته داشته است آنچنان برای من لذتبخش بود که بداخلاقیهای کیروش را برای خود توجیه میکنم.وقتی باخت به قطر,بحرین و عمان داشت برایمان عادی میشد،سقف آرزوهایمان حقیرتر از آنی بود که اکنون پیرمرد پرتغالی برایمان ترسیم کرده است.چند ماه بعد جام ملتهای آسیا بار دیگر به ما یاد خواهد داد که دعواهای زرگری امروز برای چه کسانی بود.
  جناب رحمانی متاسفانه تیم ملی ما تنها تر از این حرفهاست که با تلنگرهای هوشمندانه شما کسی به یاری بشتابد.ممنونم که برخلاف جهت آب شنا میکنید

  16
  3
  پاسخ
 3. مهدی

  تف تو ذات اجنبی پرستت. که همش تحت هر شرایطی سنگ چشم رنگی دلال رو به سینه میزنین.

  1
  17
  پاسخ
 4. هاشم از تهران

  جوگیر شدن و قضاوتهای احساساتی نمودن ، متاسفانه در ذات اخلاق ما نهادینه شده و در تمامی عرصه ها من جمله ورزش ، ضربات جبران ناپذیری به ساختار منافع بلند مدت ما زده است، جناب علی کریمی هم راهی را میرود که اکثر مردم ما در هنگامه یافتن فرصت برعلیه رقیب انجام میدهند، یعنی موج سواری و یارکشی، حال فرصت خوبی با خط خوردن دو بازیکن سرخابی گیرش آمده و چه بهتر از این که از احساسات هواداران سواستفاده کرد و بر مسند حقانیت نشست، که دیدید که من آنم که رستم بُوَد پهلوان! یقینا کیروش ایراداتی همانند دیگر انسانها داشته و دارد، امه ژاکه را یاد آوریم که اریک کانتونای کاریزماتیک و دیوید ژینولا ستاره آرسنال را به تیم ملی ۹۸ دعوت نکرد و قهرمان جهان شد، و حتی قبل و بعد از مسابقات نیز مورد نقد قرار گرفت، علی کریمی هنوز توضیح قانع کننده ای نداده که چرا تیم ملی را در آخرین لحظه ترک کرد و کنار کیروش نماند؟! ایا غیر از این چیزی هست که در زمان بازیگری و شروع مربی گری از او دیده بوده و میبنیم ؟ آیا دلیلش تنبلی فطری وی نیست که اصولا علاقه زیادی به تمرین و یادگیری نداشته و روی استعداد خود حساب باز کرده و نیازی به یادگیری نمیبیند؟ آیا این هم یکی از ناهنجارهای ذهنی و رفتاری ما ایرانیان نیست که بیشترمان فرزند خود را باهوشترین می انگاریم اما حاضر نیستیم او را به حرکت جدی واداریم و همیشه میان بر یادش میدهیم و این را نشانه زیرکی میدانیم؟ در حالیکه اینها نشانه زیرکی نیست اینها راه های ناصوابی هست که در جامعه ما متداول گشته تا افراد زودتر به منافع شخصی رسند و در قبالش کشورمان به اوضاعی از لحاظ مسئولیت پذیری احاد مردم گرفتار شود که شاهدش هستیم، کیروش بداخلاق، حیله گر، فیلم باز و روانشناس هست ، اما ترجیح میدهم این مرد بداخلاق کنار زمین که روی مخ داوران قدم میزند و با تکیه بر رزومه و کاریزمای بلند مدت جهانیش ، تاثیر مخرب به ضرر حریفان میگذارد، در کنار اردوی تیم من باشد تا در کنار حریفان!

  13
  2
  پاسخ
 5. فرزاد

  کی روش بعلت رفتارهای غیر انسانی که در این اواخر انجام داد و از زمانیکه داخل مباحثی شد که به او هیچ ربطی نداشت بد نبود اما وقتی در بین بحث علی کریمی و فدراسیون جلوی میلیونها بیننده تلویزیونی به اسطوره این سرزمین کلمه بزدل را داد از چشم اکثریت قریب مردم افتاد

  3
  8
  پاسخ
 6. پرسپولیس واقعی

  به فرزاد
  لطفا اسطوره را به همین راحتی خرج نکن لااقل از لفظ “سرزمین ” استفاده نکن!
  کریمی اسطوره ی این سرزمین نیست چون این سرزمین اونقدرها هم کوچک نشده که هرکی عصبانی شد و چیزی گفت اسطوره اش شود.
  در جام جهانی آلمان کریمی که اصلا و ابدا آماده نیود دودستگی در تیم بوجود آورد سر بودن دایی و برانکو را لایق ایران نمی دانست ، همان کریمی امروز سر انتخاب لیست تیم ملی که کمترین حق یک سرمربیست ، چه بی ادبی ها نکرده !
  کریمی که خودش را خبره ی فوتبال می داند چطور متوجه نشده بود که کی روش از ماههاقبل قید سید جلال را زده بود.
  ماشالله کریمی اینقدر سرش گرم کل کل کردن با همه است که مثل بیشتر رسانه ها نفهمید که حذف سید جلال
  یک پروژه طولانی بوده منتها کسی اینقدر فهم فوتبالی نداشت کع ببیند کی روش بهدجایگزین کردن سید می اندیشد.

  8
  1
  پاسخ
  1. عادل کی روش پور

   اخه مثلا باشعور یه اجنبی وقت خیلی راحت به آقا علی کریمی توهین میکنه و سید جلال هم تو اینستا حرفای آقا علی رو لایک میکنه و براحتی کیروش مفت خور از سر لج اینکه سید جلال حرفای علی آقا رو لایک کرده اونو از تیم خط میزنه.درضمن یه کم شعور داشته باش که وقتی اسم آقای کریمی رو میارید یه آب به دهنت بزن.

   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *