مطالب مرتبط

4 دیدگاه

 1. محمدجواد صحراییان

  این بیشتر یه تصفیه حساب با امیر قلعه نوعی هست تا یه مقاله….پرسپولیس هزینه ها رو کاهش داده؟ با جذب منشا و خلیل زاده و احتمالا سعد ناطق و رفیعی و…..؟؟ بنگر رو اخراج کرد چون خیانت کرد و اصلا امیر تشخیص داد که خیانت کرده…این چه ربطی به جذبش اول فصل داره؟ غیب گو که نبست قلعه نوعی…بعد رفیعی اگر نرفته بود پرسپولیس آیا به راحتی قهرمان میشدند؟ ! یعنی باید از الان هر که مربیگری میخواد بکنه فکر باشه که بهترین بازیکنش نیم فصل میره به تیم رقیبش و همچنین پشگو هم باشه که از نقل و انتقالات محروم میشه و پول هم نیست برای بازیکن ها!!!!!! لطف کن جناب جعفری خان! استاد! از کینه ننویس از منطق و معرفت بنویس…چون یاد سخن علی پروین بزرگ افتادم که گفت خبرنگارها مزدوران هزار تومانی هستند….یا خود قلعه نوعی هم جایی گفت اونایی که قلم هاشون آلوده مینویسه یا […] مشکل داشته یا […]…خدا همه ی ما رو به راه راست هدایت کنه….ایام به کام آقا!!
  5  3
  پاسخ
  1. هومن جعفری

   دوست عزیزم.سلام. از اینکه مطلب رو با این دقت خوندی متشکرم. قطعا من هم بی ایراد نیستم.من حرف هایی که باید رو زدم.در مورد استناد شما به سخنان علی پروین و امیر قلعه نویی هم بحثی ندارم.از روی کینه هم مطلب نمی نویسم. ادمی که امضا می ذاره پای مطلب خود رو در معرض داوری قرار می ده.من هم در ورزشی نویسی اونقدر تجربه کسب کردم که سعی کنم منطقی بنویسم.اگر از من انتقاد می کنی از زبان خودت انتقاد کن نه قلعه نویی و پروین.
   در مورد پیشگو بودن هم این رو عرض کنم. شما باید چند تا جوون کنار تیمت داشته باشی.ربطی به پیشگو بودن نداره.وقتی میانگین سنی تیمت بالا باشه این یه نیازه.از همه مهمتر اینکه بهترین ژنرال اونیه که همه چیز رو از قبل پیش بینی کنه.باز هم از اینکه لطف کردی و برای من کامنت گذاشتی ممنونم.امیدوارم در انصاف من تردید نکنی.امکان داره اشتباه کنم اما با حب و بغض نمی نویسم.
   3   6
   پاسخ
   1. محمدجواد صحراییان

    جناب جعفری این جواب شما. نشانه ی شخصیت و احترامی ست که برای کار و نوشته تون قائل هستید و نظر مخاطب براتون مهمه…ممنون که جواب دادید.شاید نظرمون با هم زاویه داشته باشه ولی نمیخواستم باجملات قلعه نوعی و پروین بی ادبی کنم.موفق باشید.
    2    2
    پاسخ
 2. مهدی

  از زاویه دید شما، مطالب منطقی به نظر میرسه. قلعه نویی دیگه اون شادابی رو نداره خودش.
  2  2
  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *